Від чого залежить чоловіча мужність, або трутень як він є. Представники сильної статі активно борються зі своїми комплексами навіть тоді, коли вони надумані.

Чоловіки заходять на жіночу територію. Іще десять-п'ятнадцять років тому у фітнес-клубах, соляріях і косметичних салонах були виключно представниці прекрасної статі. Тепер їм на п'яти наступають сильні та... закомплексовані. Зараз у світі близько 17 відсотків клієнтів спеціалізованих пластичних клінік - чоловіки. Фахівці кажуть: найчастіше вони звертаються туди через надумані проблеми. Серед найбільш поширених  - синдром дисморфофобії. Коли здається, що прутень менший, ніж середній.

Найбажаніші подарунки для чоловіків на 23 лютого - мобільники та планшети

Ігор Горпинченко, директор Інституту сексології та андрології : " Они зачастую в средствах массовой информации находят данные о том, что размеры должны быть 15-20 сантиметров, хотя это миф".

У більшості випадків сексологам вдається відмовити таких пацієнтів від операції. Тим більше, що вона дає змогу збільшити стрижень лише на 1,5-2 сантиметри, а коштує щонайменше 8 тисяч гривень. Дуже популярні серед  чоловіків також зменшення вух, корекція обличчя та торса. А за новітні методи ліпосакції вони узагалі віддають від 12 тисяч гривень.

Василь Храпач, пластичний хірург : " Во-первых, мы убираем этот жир. Во-вторых,  сейчас новая технология позволяет сохранить этот жир, т. е. сохранить жир  и потом ввести его через десяток лет, когда человек уже начинает стареть, мы можем ввести инъекции и омолодить.  Это вот сейчас новейшее, что заходит".

Что подарить на 23 февраля: 15 лучших подарков

Ще приблизно  вісім тисяч обходиться обробка жиру. А за його збереження щороку  віддають майже півтори. Психологи кажуть: чоловіки зважуються на такі витрати та муки, бо не відчувають себе привабливими. І найчастіше намагаються компенсувати невпевненість у собі дорогими та великими речами.

Олександр Степанов, психолог : " Зачем, например, человеку, допустим, очень дорогой автомобиль, если это, допустим, роллс-ройс какого-то там супер-современного поколения, если для того, чтобы ездить по городу, абсолютно нормально иметь обычный там джип. Но многие покупают дорогие автомобили, ставят их в гараже, на них не ездят, но для них это уже есть ощущение того, что он есть мужчина, который успел в этой жизни больше, чем другие".

Как служба в армии помогает карьере

У подоланні таких комплексів дуже важлива допомога жінок, - зазначають спеціалісти. Усі чоловіки дуже люблять похвалу і лестощі. Тому своїм близьким і коханим достатньо просто частіше нагадувати, що вони мужні, гарні та жадані. І не лише 23-го лютого.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: общество красота мужчины
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1161
Загрузка...
Загрузка...