Більшість українців певні: кохання варте окремого свята. Сердечка, квіти, іграшки. Україна відзначає день святого Валентина. За статистикою з трьох українців закоханими себе вважають двоє. Решта  - в пошуках  "Валентинів"  -"підганяють" себе під глянцеві канони краси. Чоловіки запевняють, їм подавай природність, а не штучність.

Це черги. Чоловіки почали скуповувати  троянди, гіацинти і тюльпани... за кілька днів до свята. Кажуть, так економніше. Подарунки - символічні. Мовляв, і на Восьме березня має щось лишитися.

" Максимум - це м’яку іграшку, а мені якусь дрібничку маленьку.  Але таке щоб це було якесь невеличке свято,як на новий рік такого не буває".

До дня Валентина до України завезли парфумів на 15 млн. дол.

" Свято є свято. Будь яке свято коли можна випити, то це не погано".

Панянки коштовних сюрпризів не чекають.

" На самом деле ничего. Любовь и ласку. Особо таких подарков не нужно делать, нужно чисто символически какую то шоколадку может быть".

Попри те, що кохання варте окремого свята, психологи радять влаштовувати "романтик" частіше.

Влада Тарасенко, психолог : " Женщины более романтично чем мужчины. Женщины всегда ждут от мужчин, каких то знаков внимания. Те пари, которые долго живут вместе они говорят, это рецепт счастья. Маленькие знаки внимания, маленькие признания в любви нужны каждый день. Ну хотя бы через день. Это не стоит, каких то больших средств от мужчин. Чего они больше всего бояться".

Валентина зі святом вітають щороку. А своєї "Валентини" він іще не зустрів. Каже, дівчат навколо багато. І всі - найкращі. Утім має одне побажання.

Сотни авиарейсов отменены в Германии в День Святого Валентина

" Мені подобається природня краса, поменше усілякого ботоксу, надувательства".  

" Самая обаятельная и привлекательная, что тут скрывать. Мы ведь с тобой не красавицы. Я да, а ты очень даже".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: подарки день святого валентина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1278
Загрузка...
Загрузка...