Центральна виборча комісія 30 липня за результатами тендерів уклала низку угод на придбання комп’ютерної техніки та ліцензій на комп’ютерні програми на суму 11,13 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

До ЦВК принесли документи вже 146 кандидатів

Послуги з модифікації інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" та ліцензії на право використання загальносистемного програмного забезпечення для цієї системи за 7,10 млн грн придбано у ТОВ "НВП "Медирент". Також у ТОВ "Інфосейф" придбано обладнання для функціонування системи "Вибори" за 0,62 млн грн.

Обидві компанії засновані за участі голови правління компанії "Атлас" Романа Коваля. Ця компанія брала участь у створенні держреєстру виборців у 2008 році. Тоді Генпрокуратура звинуватила ЦВК у незаконності дій по створенню реєстру. Згодом звинувачення зійшли нанівець, - повідомляють Наші гроші.

Предвиборчі перегони стартували: Три політсили провели з’їзди

Також ЦВК придбала у ТОВ "РДТЕХ" ліцензії на технічну підтримку СУБД ORACLE системи "Державний реєстр виборців" по 411 тис грн. У ДП "Коніка Мінолта Україна" придбана ліцензія на сервісне обслуговування друкуючих пристроїв вартістю 2,27 млн грн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цик компьютерная техника покупка техники
Просмотров: 1177