Держпідприємництво погодило проект постанови спрямований на зменшення смертності на дорогах.

Держпідприємництво погодило проект постанови КМУ ""Про внесення змін до Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306".  

Для зменшення ризику виникнення ДТП, пропонується зобов’язати транспортні засоби рухатися за межами населеного пункту у світлу пору доби із увімкненими денними ходовими вогнями чи ближнім світлом фар, у період з 1 жовтня по 1 травня.

 Секретариат Кабмина увеличился на 70 человек

Передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком "Діти". Якщо відповідний транспортний засіб зупинився для висадки або посадки дітей і сигналізує про це з увімкненими проблисковими маячками або аварійною світловою сигналізацією - водії, що рухаються по суміжній смузі, зобов’язані знизити швидкість.

Окрім того, передбачається ввести заборону на експлуатацію транспортного засобу, якщо на ньому установлено шини, які не відповідають сезону експлуатації. А також, в темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, що знаходяться на трасі, повинні мати світловідбиваючі елементи, а водії на проїзній частині перебувати в спеціальних сигнальних жилетах.

Порядок встановлення заборони обігу лікарських засобів уточнять 

 "Хотілося б вірити, що це позитивно відобразиться на статистиці ДТП і зменшить смертність на дорогах", — заявив Михайло Бродський на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи даний проект.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: транспорт проект кму
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 773
Загрузка...
Загрузка...