Чинним законодавством для всіх платників єдиного внеску, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, встановлено термін сплати єдиного внеску за 2012 рік – до 20 січня 2013 року.

Оппозиция пытается отменить пенсионную реформу

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Королевская призналась в провале пенсионной реформы 

Виключення встановлено лише для таких категорій платників:

  •  гірничих підприємств – до 28 січня 2013 року;
  •  фізичних осіб – підприємців, які обрали загальну систему оподаткування – до 10 лютого 2013 року на підставі даних річної податкової декларації;
  •  осіб, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями – до 1 травня 2013 року на підставі даних річної податкової декларації.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: пенсионный фонд система взнос
Источник: зік Просмотров: 3474
Загрузка...
Загрузка...