Добре вчишся – маєш гроші. У Вінницьких школах учнів заохочують до навчання преміями. Двічі на рік. Цікаво, що для цього не обов’язково бути відмінником. Треба поліпшити свої знання з кількох предметів на 2 бали.

Алгебра, хімія, фізика, українська мова або історія вивчені "на зубок"  - премія забезпечена. Одинадцятикласник Дмитро свої оцінки  "підтягнув" на 2 бали. Щоправда, як запевняє, робив це не задля грошей.

В Киеве появились "школы-самозванцы"

Дмитро Гончарук, учень 11 класу : "Просто, чисто для себе. Не було ніякої мети. Просто довести самому собі, мабуть, що я можу здати на більше".  

За премію учні змагаються у 6 номінаціях. Отримують її 18 найкращих, які пройшли три етапний відбір. Спершу "талант" визначають у класі. Потім слівце має замовити шкільна рада. І зрештою – доля учня в руках учителів.  Щоб отримати винагороду, відмінником бути не обов’язково.

Віталій Козаченко, директор вінницької школи №26 : " В цю номінацію попадають не тільки ті, хто, до прикладу, в першому семестрі мали 9 балів а в наступному семестрі 11 балів. В цю номінацію попали діти, які з даного предмета в минулому році мали 5 білів, 4 бали, а в цьому році 7 балів, 8 балів і таких предметів 4".

Самая дорогая школа Великобритании

Премія – заохочує до навчання. Таку мотивацію схвалюють і в місцевому департаментів освіти. Додають: жодного "велосипеда" вінницькі педагоги не вигадували. Подібна практика була ще за царських часів.

Володимир Буняк, директор департаменту освіти Вінницької міськради : " Може вони й не будуть відмінниками. Але вони зробили, приклали зусилля для того аби зробити ще один крок в тій великій піраміді, ім’я якої Альма Матір".

З 1 лютого дітей у Горлівських школах та дитсадках не годуватимуть

Відтепер, традицію преміювання учнів завели у двадцяти вінницьких школах. Бо серед молоді – дуже популярна.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: оценка премия школьники учеба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1395
Загрузка...
Загрузка...