У чому мати народила! В одному  з віденських музеїв для відвідувачів запровадили доволі незвичний дрес-код. Аби переглянути нещодавно виставлену тут експозицію, слід прийти абсолютно голим...

У Відні поціновувачів мистецтва не обмежують ні в чому! Там, у музеї Рудольфа Леопольда проводять спеціальні екскурсії для…. нудистів. Відвідувачам експозиції, яка називається "Оголені чоловіки", пропонують споглядати її  також без одягу. Цікаво, що кількість охочих прийти на виставку, зростає щодня.

Голі велосипедисти страйкують проти засилля автомобілів

Ганс, відвідувач музею: " Ми всі народжуємося голими. Це природно для нашого тіла. Я завжди почуваюся без одягу комфортніше, але родина мого захоплення не поділяє. А ось тут, у компанії таких, як я мені дуже зручно".

Виставка стала настільки популярною, що для того, аби всі охочі могли її подивитися, адміністрація музею вирішила продовжити експонування на цілий місяць, до кінця березня.

Клаус Покорний, прес-секретар музею : " Відвідувачі кажуть, що без одягу, не зважаєш на стереотипи. Байдуже, який у тебе соціальний статус, - тут ти просто поціновувач мистецтва".

Молодь гостріше реагує на стрес, тому частіше опиняється у депресії

Подібні екскурсії  - не новинка у світі мистецтва. Першим виставки для нудистів організував австралійський музей  у Сіднеї. Там подібні заходи проводять абсолютно безкоштовно.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: выставка экскурсия вена
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2003
Загрузка...
Загрузка...