Порийтеся у старих документах. Чи не завалялися у вас раптом цінні папери? Можливо, вдасться на них дещо заробити. Прогнозують нову хвилю скуповування акцій компаній. Із жовтня набере чинності закон про національну депозитарну систему.

Премаркет: фон перед открытием торгов умеренно-негативный

 І усі власники цінних паперів мають активізувати свої електронні рахунки. Комісія з регулювання фондового ринку вирішила - слід шукати тих, хто не дає про себе знати. Хтось про свої акції взагалі забув. Дивідентів не приносять - коштують копійки. Багато людей давно померли. Спадкоємці ж - оформлювати право власності не поспішають. Затратно.    А ось компаніям це ускладнює роботу.  Хоча великі акціонери внесенням коштів до статутних фондів дуже розмили частку тих, хто отримав її після приватизації.

Фондовый рынок: как привлекают иностранный капитал в Украину

Усе ж, ухвалити певні рішення  не можна без присутності більше ніж половини власників. До того ж про кожні загальні збори слід повідомити усіх, хто має цінні папери підприємства.  Компаніям простіше буде раз витратитися і скупити акції, ніж щоразу виконувати  всі формальності.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: документ фондовы рынок рахунок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1629
Загрузка...
Загрузка...