Сходив до кінотеатру – змінив історію! Професор медцентру Університету американського штату Місіссіппі Раджан Батра розкрив прикру помилку, переглянувши фільм Стівена Спілберга "Лінкольн". Науковець вирішив перевірити, чи не викривив режисер події того часу у своїй роботі, і з’ясував, що в штаті Місіссіппі і досі не ратифікували 13-ту поправку до Конституції Сполучених штатів, яка скасовує рабство. Як з’ясувалося,  в цьому окрузі процес затвердження почали ще в 1995-му році, але до кінця його так і не довели.  Просто забули відправити копію документа до Федерального Реєстру.

Украина стала лидером по уровню торговли людьми, - МОМ

Батра разом зі своїми колегами написав офіційного листа до адміністрації штату і там негайно виправили помилку. Варто зазначити, що президента Абрагама Лінкольна, про якого зняли фільм, і якому штат Місіссіппі офіційно зобов’язаний звільненням від рабства, відомий в історії, як  засновник Республіканської партії, та завжди активно виступав проти рабства на території Сполучених Штатів Америки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша фильм рабство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 679
Загрузка...
Загрузка...