В університетах цього фаху не здобудеш, але щороку такі спеціалісти стають більш затребуваними. У розвинених країнах люди дедалі частіше звертаються по допомогу до тих, хто знає і як гроші економити і фінансової грамоти навчить.

Як правильно оформити заяву, заощадити, куди краще вкласти свої кошти, щоб не втратити, а заробити. Зі всіма цими питаннями в розвинених країнах звертаються до особистих фінансових консультантів. В Україні ж поки що набувають таких знань у мережі чи через сарафанне радіо.

США ждет очередной финансовый шок

Карел Свобода, директор представництва чеської компанії : " Независимей финансовой консультант вбирает с ринка финансового вбирает самые лучшие продукты до финансового плана. Эти продукты - это инструмент для этого финансового плана, поэтому человеку нужно иметь цели, например у нас в Чехии люди не знают какие цели".

Тут якраз поле діяльності консультанта. Одноразова допомога, наприклад, складання фінплану, в Україні обійдеться від півтисячі до трьох тисяч гривень. Проте таких самостійних фахівців на нашому ринку - одиниці. Більшість прив’язана до різноманітних компаній, продає їх товари - наприклад, лайфові чи пенсійні програми , так званий третій рівень пенсійного забезпечення - добровільні внески. І клієнтів обіцяють консультувати з будь-яких фінансових питань.

Какую работу ищут мужчины и женщины

Людмила, користується послугами фінансового консультанта : " Он предложил мне сделать финансовой анализ, чтобы я со стороны посмотрела на свое финансовое состояние, то есть в Херсоне грубо говоря зарплата не большая,  но у человека есть свои мечты. Он показал как с такими деньгами даже через определенное количество времени можно сделать что-то полезное".

Нині в усій країні професійних фінансових консультантів лише близько півтисячі. Фізично охопити вони можуть менше ніж однин відсоток українського населення.

Олександр Чедрик, фінансовий консультант : "Якщо початківець - то, звичайно, його дохід може бути невисоким. Може і 500 грн. заробити, може і тисячу гривень. Але якщо людина вже професіонал, то дохід від десяти і більше. Десять тисяч гривень можуть мати, 50 тисяч гривень можуть мати. В середньому від 4 до 10 клієнтів, які він може мати за місяць".

Инвесторы назвали главную угрозу мировой экономике

Потреба у фінансових консультантах може значно зрости. Бум популярності пророкують після введення в державі другого рівня пенсійного забезпечення - коли всі українці будуть зобов’язані відкладати собі на пенсію. Тоді й доведеться масово вчити громадян фінансової грамоти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банки украинцы консультации финанси
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3497