"Газпром" шантажує Україну.  Він прагне 7 мільярдів доларів компенсації. Інакше - перекриє постачання ресурсу. Аргумент -  Київ  купив менше палива, ніж передбачено контрактом. У Нафтогазі запевняють, торік виконали усі фінансові зобов'язання. І заплатили майже за двадцять п'ять мільярдів кубів. Тим часом український уряд планує купувати блакитне паливо у Німеччини.

Повышение цен на газ избавит Украину от "газовой зависимости"

Так дешевше. І можна брати скільки потрібно. Із листопада 2012-го вітчизняний монополіст почав імпорт німецького газу реверсом через Польщу. Цього року Київ має намір закупити в Європі 5 мільярдів кубів і скоротити імпорт з Росії до 20-ти мільярдів кубометрів. В ЄС уже заявили - втручатися у газову суперечку України та Росії поки що не планують. Після 2008-го європейські держави почали активно купувати ресурс на світовому ринку. Щоб не залежати від постачання через Україну.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена скандал газ україни газпром-медиа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 876
Загрузка...
Загрузка...