Про що вам говорить мій голос? Прислухайтеся. Дикція, темп, жести. Ця невербальна інформація  може розповісти про людину те, що вона намагається ретельно приховати від оточуючих. Тихий і млявий голос видасть натуру ледачу чи закомплексовану. Крикливий - імпульсивну і навіть неврівноважену. А ось спокійній і впевнений тон здатен повести за собою маси, як то кажуть. Як натренувати голос лідера - знає Тетяна Наконечна.

Прийшов, побачив, переміг. Голос лідера допомагає творити дива. Усю силу власного голосу ця тендітна жінка відчула при розмові із потенційним замовником. Бізнес-вумен Лілія Горєлая протягом десятихвилинної телефонної бесіди змогла переконати потенційного клієнта укласти з її фірмою багатотисячну угоду. За голосом співрозмовника вона може зрозуміти навіть натуру людини.

Серед українців набуває популярності каучсерфінг

Лілія Горєлая, засновниця курсів для розвитку голосу : " Подсознательно выбирают манеру более зажатую, более серьезную и поэтому им кажется, что они выглядят внушительно. Ничего подобного. Внушительно и авторитетно ты выглядишь тогда, когда ты расслаблен".

Його завдання слухняно виконують навіть сильні світу цього: політики, зірки та бізнесмени. Бо прагнуть подобатися нам із вами. Андрій Бурлуцький викладач голосових технік. Каже, вродженого лідера чути із півслова.

Андрій Бурлуцький, бізнес-тренер, викладач голосових технік : " Это должен быть четкий, конкретный, влияющий голос. достаточно, если говорить про мужчину, то низкий, достаточно слышимый. Ровно столько, сколько нужно на определенную аудиторию. Накрывающий аудиторию, уверенный, интеллектуальный".

Такими рисами природа наділяє не багатьох. Але лідера у собі можна виховати на спеціальних заняттях із дикції та постановки голосу. На це може піти від кількох годин до місяців і навіть років. Але ті, хто бачать себе на вершині соціальної ієрархії, не шкодують ані часу, ані грошей.

Сколько зарабатывают страховики в Украине

Лілія Горєлая, засновниця курсів для розвитку голосу : " Ту энергию, которую первое лицо передаст через свой голос , эти люди, его подчиненные понесут своим подчинённым. И лидеры это знают. Та харизма, которой он будет влиять на своих подчиненных, будет давать им силы для деланья того, что он от них ждет".

Історія -  яскраве тому підтвердження. Художник-невдаха із посередніми шкільними знаннями повів за собою мільйони. Адольф Гітлер буквально гіпнотизував людей з - за трибуни.

Андрій Бурлуцький, бізнес-тренер, викладач голосових технік: " Обращает внимание насколько человек удерживает паузу и собирает внимание на себя . Пошли жесты, жесты очень четкие и выше не то, что уровня пояса, а выше уровня груди. То есть руки взлетают, это говорит о самом большом эмоциональном подъеме".

Його затятий ворог Йосиф Сталін демонструє на публіці кардинально протилежну поведінку. А результат - нічим не гірший, ніж у пропагандиста нацизму.

Андрій Бурлуцький, бізнес-тренер, викладач голосових технік : " У  человека такой кредит доверия и вы видите на каком расслабоне он это все делает".

Как создать эксклюзивный образ своими силами

Головне, задати комфортний темп і обрати звичні манери. Беремо за приклад Володимира Жириновського. Агресивна і неврастенічна поведінка, яка здавалося б, мала відлякувати, зробила із Вольфовича зірку російського політикуму. А все тому, що пан Жириновський просто залишається собою. Ну і нарешті аналізуємо спіч українського лідера - Віктора Януковича. Нашому президенту є над чим попрацювати.

Андрій Бурлуцький, бізнес-тренер, викладач голосових технік : " Ударение - это проблема очень многих и спикеров, и политиков.  Еще поработать над орфоэпией, убрать дефекты "з", "ц" не путать э,е, а,о. Что можно хорошего определить. Фразы построены так, что в конце и ждёт понижение интонации. Понижение интонации говорит в данном случае, что человек уверен в том, что он говорит".

Але такими паузами не варто зловживати, щоб не збити публіку з пантелику.  Але якщо не знаєш мови, на якій говориш, то ні дикція, ні аркуш-підказка не допоможуть.  Чітка дикція і оксамитовий голос безумовно   посилять ваші лідерські позиції у соціумі, але тренуючи їх, не варто забувати і про інтелект.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес техника клиенты речь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2469
Загрузка...
Загрузка...