Помирати не по кишені. Одружуватися та йти з життя в Греції нині  вкрай дороге задоволення. За останні роки в країні, яку тероризує фінансова та економічна криза, все більше закоханих замість пишних гулянь обирають банальний похід до РАГСУ, а на кладовищах вже навіть зони для бідних влаштували, де ховають задарма.

Замість гучного весілля просто похід до РАГСУ. У греків через кризу немає грошей на гуляння. Невтішний факт доводить статистика: якщо в 2008-му лише в Афінах відсвяткували сорок тисяч весіль, то минулого року провели тільки двадцять шість тисяч пишних церемоній.

У Греції фермери перекрили автотрасу, вимагаючи пільги від уряду

Анастасія Теофафанополу, організатор весіль : "Про нехтування традиціями не йдеться. Люди просто не можуть собі дозволити влаштувати свято".

Не вистачає у греків коштів не тільки на веселощі. В останню путь проводити  - також стаття витратна. Муніципальна влада Афін вже навіть знизила розцінки на всіх місцевих кладовищах за проведення погребальних церемоній. Утім і цього виявилося не достатньо. Довелося спеціальну секцію для бідних організувати. На ній ховають безкоштовно. 

Нікос Кокінос, працює на кладовищі : "Нині п’ятеро з шести людей доводиться ховати на ділянці кладовища для бідних. Це жахливо, особливо, якщо врахувати, що раніше подібних ділянок взагалі не було".

Почем украинки продают свои свадебные платья

Нестача грошей у населення Греції автоматично вивела з бізнесу компанії, які надавали послуги укладання шлюбу та поховання. У переважній більшості випадків – це були родинні справи, які сім’ї вели десятками років. Вони не змогли витримати конкуренції та збанкрутували. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги греция свадьба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 715
Загрузка...
Загрузка...