Гарлем Шейк - від Плейбой. Новітнє інтернет- захоплення молоді по всьому світу з кожним днем знаходить все більше нових прихильників і … прихильниць. Моделі відомого журналу для чоловіків також не витримали і піддалися масовій істерії.

Сербський прем'єр-міністр дав інтерв'ю моделі Playboy

Гарлем Шейк - від Плейбой. У невеличкій фотостудії кілька моделей  та інших учасників зйомки, спочатку роблять свої звичайні справи. Потім починається метушня у стилі Гарлем Шейк: дівчата у спокусливих костюмах із заячими вушками починають танцювати популярний танок; хтось катається на гойдалці, хтось грає із м’ячем. За кілька днів відео набрало більше трьохсот тисяч переглядів. 

Зазначимо, що оригінальна версія Гарлем Шейк, яка стала відправною точкою для масових каверів, належить групі австралійських підлітків. Цікаво також, що відео з виконанням  цього танцю збирають на YouTube мільйонні перегляди.

Інтернет вибухнув новим мемом - колективні божевільні танці

Нині деякі західні ЗМІ вже  пророкують Harlem Shake популярність і славу кліпу Gangnam Style південнокорейського виконавця PSY, який потрапив до книги рекордів Гіннеса і встановив мільярдний рекорд на YouTube.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: интернет playboy танцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3042
Загрузка...
Загрузка...