Хочеш їздити українськими дорогами - готуй не менше тисячі гривень. Вітчизняні автомобілісти шикуються в чергу на ремонт. Ям на шляхах не витримують навіть найдорожчі іномарки, а про старенькі машини вітчизняного виробництва годі й говорити.

У "Киевавтодора" отсудили деньги за плохие дороги

Загублені диски,  пробита гума і поламані запчастини. Ця зима уже витягла з гаманців українських автомобілістів не одну сотню гривень.

" Підвіска ламалася, ричаг виривала. Один раз було тисячу двісті, другий тисячі шістсот".

 " Я став частіше їздити на маршрутках. Бо машина розбивається капітально".

" Одне колесо я заклеїв за 145 грн. два інших колеса - по 1200".

На ремонт дорог Киеву нужно 18 миллиардов гривен

Від їзди по ямах найчастіше страждає ходова, система кермового управління та шини. Нестабільно працює двигун, доводиться перевіряти справність приводів, замінювати свічки запалювання й гальмівні колодки. Майстри радять купувати   оригінальні  запчастини. Навіть уживані. Вони хоч і коштують  дорожче, зате прослужать  довше і точно підійдуть.

Сергій Філінюк, майстер : " Бывало не подходит, бывало дотачиваешь расстояние. На днях поставил амортизатор задний на второй гольф неоригинальной. Три дня он проходил. Человек купил бешеную запчасти и нормально ездит".

Їздите на новому авто - по запчастини крокуйте до офіційного дилера. Трохи старша машина - тоді для пошуку деталей підійдуть ринок та інтернет. Але пильнуйте - якщо деталь прослужила більше ніж чотири роки або просто віджила своє, далеко  на ній не заїдете.

Ивано-Франковск будет ремонтировать дороги за свой счет

Андрій, власник магазину автозапчастин : " Важно, чтобы не была эта деталь с английского автомобиля. Автомобиля, где руль справа, и фары, их уже невозможно будет настроить, чтобы они работали правильно.  Зеркало, естественно, тоже.  Самые мелкие детали, чтобы был оригинальный номер,  страна производителя, хотя сейчас на европейские авто много что делается в Китае".

Важливо також, щоб і майстер правильно поставив діагноз вашому авто. Не всі магазини запчастин погоджуються зробити заміну. А якщо й дадуть добро, то за тимчасове користування вирахують вам двадцять відсотків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили дорога водители запчасти
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4686
Загрузка...
Загрузка...