Україна підтримує будь-які можливості відновлення взаємодії з Міжнародним валютним фондом. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський в інтерв'ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg.

Украинская делегация едет договариваться с МВФ

"Відновлення співпраці - наша мета роботи, тому що це впливає на інвестиційний клімат. Ми розраховуємо, що зможемо домовитися про продовження існуючої програми на 2013 рік", - цитує Хорошковського прес-служба першого віце-прем'єра.

Також він підкреслив, що завдання уряду - у можливості домовитися з МВФ про продовження діючих програм та розблокування кредитного ресурсу. "Для економіки правильніше обходитися без кредитів, але при цьому мати доступ до кредитного ресурсу", - додав Хорошковський.

Нагадаємо, в кінці липня 2010 року МВФ вирішив відновити співпрацю з Україною за новою програмою stand-by на SDR10 млрд (понад 15 млрд доларів).

В 2013 году Украине придется выплатить $9 млрд по долгам

За даними Нацбанку, країна змогла отримати два транші на загальну суму 3,4 млрд доларів. З весни 2011 року нова програма була заморожена на етапі другого перегляду: Україна вже більше року намагається переконати МВФ виключити питання субсидування цін на природний газ для населення до завершення газових переговорів з Росією. Діюча програма stand by завершується в кінці 2012 року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина мвф экономика финансы
Источник: Экономическая правда Просмотров: 635