Пікап, або правила зваблення. Хлопці йдуть на спеціальні курси, аби навчитися догоджати жінкам. А потім - затягнути до ліжка. За навчання необхідно викласти чималу суму. Аж 4 тисячі гривень. Утім, чоловіки кажуть: воно того варте.

Гарна зачіска, стильне вбрання і правильна вимова. Від таких мачо не сховатися. Це - пікапери-професіонали. Вони знайомляться на вулиці, у клубах і навіть у чергах - і легко входять у довіру. А далі - беруть телефон і запрошують на побачення. Як пощастить - не на одне.

Правительство обеспечит финансовую стабильность

Як стати гуру пікапу - навчають на спеціальних курсах. Там розказують, як позбутися власних страхів, уникнути відмови під час знайомства.  Запевняють: нічого поганого у звабленні немає. Бо усе - за згодою сторін.  І саме знайомство, і навіть секс. До речі, оптимальний варіант для таких мисливців - вкласти дівчину до ліжка на третьому побаченні. Дехто веде до ложа уже на першому.

Дмитро Вольф, тренер з особистісного зростання : " Подобный тренинг - не содержит ничего глобально манипуляторного. Такого что обмануть женщину, затащить её грязно в постель. Удовлетворить свою какую-то потребность.  Тут в первую очередь работа над собой. Работа над своей внешностью. как человек разговаривает, чтобы  обаятельно, классно , выразительно уметь общаться".

Кирило - пікапер з однорічним стажем. Скількох підчепив на гачок- уже не пам’ятає. Каже, полювання на дівчат - це як стиль життя.

" Меня Кирилл зовут. Меня Ира. Очень приятно. - Очень. - Больше не пугай меня. -  Думал, что ты за мной следишь. - Давай найдёмся, пообщаемся, - ну давай попробуем - просто я бегу. Что-то придумаем - Ну посмотрим, посмотрим. – Диктуй".

За 10 хвилин - 4 підходи до дівчат. У нокаут Кирила відправили тільки раз.

В Евросоюзе женщины зарабатывают на 16,2% меньше, чем мужчины

Кирило, пікапер : " На самом деле знакомится не сложно. Я подхожу к тем девушкам, которые  мне изначально нравятся. Ну и я получаю  искренние эмоции, и девушки это тоже чувствуют".

Більшість хлопців відчувають у собі силу альфа-самців і без усіляких курсів. Вмикають Джеймс-Бондів і йдуть нааборжаж.  А от сексопатологи  попереджають: представники сильної статі, які заграються у джеймс-бондів, із роками можуть втратити до жінок усілякий потяг.

В'ячеслав Скоробагатий, лікар : " Организм же имеет свой запрос прочности определённой. Это так тренировка. То есть, если тренировка, натренирован в этом плане, у него гормоны, гормональный фон, и он постоянно готов к половой жизни,  то вконец концов эти резервы могут иссякнуть".

Ученые раскрыли секрет длительности отношений

До речі, на курси пікап-майстерності нині йдуть навіть чоловіки яким під 50-т. Відвідувати заняття необхідно протягом місяця. Захочете дізнатися  - перед чим ми не встоїмо -  готуйте  4 тисячі гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: общество женщина пикап курсы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2587
Загрузка...
Загрузка...