Одруження з іноземцем за ... 500 доларів. Дедалі більше українців укладають фіктивні шлюби. Дехто - аби підзаробити, інші ж - щоб отримати посвідку на проживання за кордоном, прописатися там, одержати право на спадщину або навіть... уникнути служби в армії.

Українки почали масово віддаватися у...фіктивні шлюби. В Інтернеті оголошень про пошук підставних наречених в Україні - хоч греблю гати. Завдяки одруженню із нашою громадянкою іноземці, головно - араби і вихідці з Кавказу, прагнуть отримати посвідку на проживання, дозвіл на роботу, право на безкоштовне навчання та медичне обслуговування і колись - наше громадянство. Продають співвітчизниці місце під штамп у паспорті - не дорого.

Яка процедура розлучення, коли у подружжя є спільний бізнес?

Наталя Коваль, директор шлюбного агентства: "Є українки, які можуть зіпсувати свій паспорт просто для того, щоб отримати якісь 500 доларів за те, що вона фіктивно вийде заміж за громадянина з Кавказу чи з якогось ближнього зарубіжжя для його вигоди і для своєї грошової вигоди. Коли наші громадяни їдуть за кордон, то, звичайно, ці послуги набагато дорожчі"

Дружину "ненадовго" шукають і в інтернеті та на овочевому ринку. Покарання в Україні за це -не передбачено. Хоча - в ЄС підставне кохання - це штраф у десятки тисяч доларів, в'язниця чи депортація. Правоохоронці перевіряють усе: електронну адресу, листування, навідуються додому, просять показати сімейні фото чи підтвердити інтимні подробиці стосунків.

Дивіться сюжет: Швейцарці переймаються зривом весілля, тому страхують ризики

Едуард Багіров, правозахисник: "В странах Евросоюза, в том числе в Германии, Франции, Испании, Италии, если там выявят факт того, что был фиктивный брак, это не только депортация. Но и попадают они в черный список шенгенских стран и ближайшие минимум 5 лет он не имеет права пересекать границу. Коли наші громадяни їдуть за кордон, то, звичайно, ці послуги набагато дорожчі".

Тож намір вибратися з України за кордон шляхом фіктивного шлюбу - афера дуже ризикована. Найбільш аморальним фахівці вважають фіктивний шлюб із самотньою жінкою з дитиною, щоб уникнути армії. Адже навіть після розлучення чоловікові доведеться виплачувати на нерідну дитину аліменти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: заработок зарубеж фиктивный брак
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3800