Агресія на вулиці. Що робити?  Опинившись у натовпі вболівальників  чи просто політично активних співвітчизників, дістатися можна лише через те, що опинилися не в тому місці Ось, наприклад, минулого літа бійка між молодиками, що назвали себе футбольними фанатами, біля метро "Лук`янівська" розпочалась  прямо в салоні тролейбуса.

А це громадські активісти разом з народними депутатами і беркутом гамселять один одного посеред вулиці під стінами гостинного двору.  Як захистити себе, якщо агресія неминуча, нам розповіли у столичній школі боротьби.

Приховані таланти, або не голосуванням єдиним. На що здатні наші депутати?

" Самое оптимальное - ближний бой. Это подойти к нему, прижаться посильнее и постараться заблокировать руки и прижать голову. Потому, что если голова будет здесь, то он может и головой ударить".

Якщо бійки таки не уникнути і вирішити суперечку мирно не вдається, спортсмени радять шукати шляхів для відступу.

" Вариант защиты, что? Самые важные органы прикрыть. То есть лоб выставить, если в лоб ударят ни чего страшного не случится. Здесь нужно прикрыть корпус и лицо. Вот стать в защитную стойку. И в то же время думать, куда нужно отходить".

Той, хто впевнений у власних силах, може спробувати знешкодити супротивника. Але треба правильно оцінити свої можливості.

" Спортивний варіант виглядає так: Раз-два-три і скинули. Вуличний варіант, як можна захищатися, можна сюди вдарити, можна так, можна так.  І ставите ногу. Ось".

Взагалі спортсмени кажуть: першим нападати на потенційного агресора не слід. У нього може виявитись солідна група підтримки.

Как справляться с негативными отзывами о вашей работе

Микола Єрьоменко, тренер ДЮСШ "Школа Боротьби" : " Применять блоки, укорачиваться -  Бить бессмысленно. Потому .что, если ты его начнешь бить, подключится еще 10 человек и придется опять же тяжело".

Сподіватися на удачу треба, але краще бути підготовленим, каже тренер з бойового самбо Вахобджан Муратов. Хороша фізична форма - запорука того, що зі складної  ситуації вдасться вийти з найменшими втратами.

Вахобджан Муратов, тренер з бойового самбо: " Физически подготовленному человеку проще все-таки. Потому, что кто – то  привык к различным физическим воздействиям на свое тело, он не боится этого. Его тело умеет даже не раздумывая правильно реагировать на ситуацию".

Агрессия передается по наследству

А ще не завадить мати швидкі ноги. Часом втеча - найкращий порятунок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: депутаты агрессия спорт борьба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1504
Загрузка...
Загрузка...