Вечір, безлюдні вулиці. Жінка повертається додому одна. Це класичний сценарій для пограбування чи зґвалтування. Представниця слабкої статі зазвичай безпорадна перед злочинцем. Утім, лише та, котра не вміє правильно оборонятися.

Жіноча зброя. Елементарні знання із самозахисту можуть врятувати життя та здоров'я представниць слабкої статті. Жертвою грабіжника стала і  Наталія. Дівчина поверталася увечері з роботи і вирішила скоротити шлях. Дорогою розмовляла по телефону. Раптом відчула удар. І впала. Як наслідок - струс мозку, лікарняний і викрадена сумка з грішми та документами. Міліція нападника так і не знайшла.

Українці озброюються

Наталія Тидень, постраждала : "Я місяць взагалі боялася людей на вулиці. До мене навіть підходили, і  запитували. як вулицю пройти, а я дійсно боялась людей. Зараз уже трохи відійшла, але так і не згадала хто мене вдарили, чим мене вдарили".

Якщо грабіжник чи ґвалтівник нападає спереду - панікувати не варто. Необхідно зібрати усю свою силу та агресію, закривати обличчя і відбиватись, духопелючи по найболючіших місцях. Зокрема, хапати за кадик, видряпувати очі і бити злочинця в пах. А ось розмахувати сумкою не варто. Бо це ще більше розлютить кривдника. Як той приставляє ножа до горла - дійте обережно, але швидко. За зброю не хапайтесь.

Володимир Кучма, інструктор крав-мага : " Надо показаться испуганным. Руки подымаются на уровень оружия. Движения очень похожи на защиту при удушении. Я что делаю? Я стягиваю руку плечу, грудной клетке. Снова, кадык, глаза, пах".

Олена Лоскун, журналіст: " Якщо ви йдете по вулиці, а грабіжник нападає на вас іззаду, ви намагаєтесь відвести стегно, бити його між ніг, а далі  звільняючись, тримаючи за руки. А далі гамселите по голові. Ну а поки він приходить до тями -  тікаєте".

Продажи оружия сократились впервые за 20 лет, - исследования

Проти маньяка можна застосувати газовий балончик. Принаймні так думають деякі жінки. Він коштує в середньому від 25-ти до сорока гривень. Однак насправді такий засіб - мало дієвий. Оскільки максимальний радіус його дії - три метри. До того ж, біль в очах та задуху нападник відчуватиме недовго. А постраждати можуть навіть сторонні особи, які перебуватимуть поряд.

Дмитро Черненко, менеджер магазину зброї : " Сразу же ... сразу же он действовать не будет - моментально. Это надо понимать, что ещё секунд  5-7  есть ещё время нанести какой-то вред".

Не панацея і електрошокер. Бо його використання взагалі заборонено.  Що ж до травматики, такі пістолети можуть купити далеко не всі охочі. Та й  якщо стрілятимете в обличчя чи пах нападнику - можете сісти за ґрати.  І розбиратися, чому жінка вдалася до радикальних дій - міліція не буде. А ось у багатьох країнах світу уже давно легалізували вогнепальну зброю. Тільки поткнися на чужу територію - і дістанеш кулю в лоба. 

Георгій Учайкін, голова наглядової ради асоціації власників зброї : " Людина, яка досягла певного віку. Це 21 рік мають право на приховане носіння коротко ствольною нарізною вогнепальною зброєю. Саме така зброя вже з 1994 року, наприклад, є в наших сусідів – молдаван".

Украина не попала в Топ-100 производителей оружия

Щоправда, є й інший бік медалі. Легалізація зброї в Сполучених Штатах призвела до того, що неврівноважені при першій-ліпшій нагоді хапаються за пістолети. В країні чи не щотижня гучні повідомлення про вбивства цілих сімей чи  студентів навчальних закладів. Тим часом, щороку в Україні від рук злочинців гине до 8-ми тисяч людей. Ще 60 тисяч зазнають важких поранень. І перед цим трьохсот- п’ятдесяти тисячна армія міліції виявляється безпорадною.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: оружие женщина самооборона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1655
Загрузка...
Загрузка...