Жінок у порно не експлуатують. Свідчення цифр -  точне та безапеляційне.  Письменник зі Сполучених Штатів  розвіяв міфи про доросле кіно та його акторів. Американець Джон Міллуорд витратив не один рік на вивчення статистики цієї індустрії. І в результаті заявив: експлуатація жінок у порно – вигадка. Адже на кожні сім представниць прекрасної статі, які знімаються в цьому  кіножанрі, припадає лише три чоловіки.

У Лас-Вегасі вручили найеротичнішу премію "Порно-Оскар"

Водночас найзатребуваніші актриси змінюють протягом року всього вісім партнерів, а актори - понад 40. Ще один стереотип про те, що типова порно актриса - це блондинка з великими грудьми, автору також вдалося спростувати. Виявилося, що зазвичай у фільмах знімаються брюнетки з середнім бюстом. А ось стаж порно-акторів невпинно знижується. Якщо у 70-сімдесяті на цій ниві можна було працювати по 9-12 років, то у 2000 –му він скоротився до 3-4-х.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: женщина порнография актриса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3016