Крига не така страшна, коли вмієш правильно падати. Подивитися хоча б на спортсменів, які виконують на ковзанах складні піруети.
Стояти на кризі - не страшно. Багато людей відмовляються ставати на ковзани, побоюючись травм. Уникнути забоїв і розтягнень можна, навчившись правильно падати. Чи не найперше, що пояснюють тренери "новобранцям" ковзанярських секцій - це техніку падіння.
ГАИ призывает к осторожности в связи с гололедом и туманом
Для дітлахів падіння - одна серед найулюбленіших вправ. Вона дозволяє розслабитися і трохи попустувати під час заняття.
Ольга Коляда, професійна фігуристка, тренер з фігурного катання : " Малыши падают, у них появляется даже азарт. При исполнении этого упражнения, они выполняют это с удовольствием. И потом уже захватывающе катаются на большой скорости. И понимают, что падать не страшно и порой даже интересно и в дальнейшем преодолевают другие более сложные элементы уже без страха".
Катерина, вихованка школи фігурного катання : " Мне нравится ласточку делать. - А не страшно, что упадешь и ударишься? - Нет. - А почему? Ну, так не больно".
Кого в Киеве наказали за гололед и полтысячи переломов
Дорослий вік - не причина відмовлятися вперше стати на ковзани. Можливо, технічні моменти і рівновага даватимуться не так легко, однак опанувати звичайне катання без фігурних елементів до снаги кожному.
Юлія Шост, журналіст : " Коли прийде розуміння принципів правильного падіння, піде страх перед ковзанкою і перед швидкістю. Тоді катання перетвориться на справжнє задоволення. Показати, як ми смачно гепнулись".
Как правильно выбрать ледоступы
До слова, навички здобуті на ковзанці, знадобляться кожному з нас і у повсякденному житті. Насамперед, тренована людина впевненіше почувається під час падіння на неприбраній слизькій вулиці. До того ж, хто твердо стоїть на ковзанах, вміє ліпше тримати рівновагу, тому і падає під час ожеледиці набагато рідше.