Крига не така страшна, коли вмієш правильно падати. Подивитися хоча б на спортсменів, які виконують на ковзанах складні піруети.

Стояти на кризі - не страшно. Багато людей відмовляються ставати на ковзани, побоюючись травм. Уникнути забоїв і розтягнень можна, навчившись правильно падати. Чи не найперше, що пояснюють тренери "новобранцям" ковзанярських секцій   - це техніку падіння.

ГАИ призывает к осторожности в связи с гололедом и туманом

Для дітлахів падіння - одна серед найулюбленіших вправ. Вона дозволяє розслабитися і трохи попустувати під час заняття.

Ольга Коляда, професійна фігуристка, тренер з фігурного катання : " Малыши падают, у них появляется даже азарт. При исполнении этого упражнения, они выполняют это с удовольствием. И потом уже захватывающе катаются на большой скорости. И понимают, что падать не страшно и порой даже интересно и в дальнейшем преодолевают другие более сложные элементы уже без страха".

Катерина, вихованка школи фігурного катання : " Мне нравится ласточку делать.  - А не страшно, что упадешь и ударишься? - Нет. - А почему? Ну, так не больно".

Кого в Киеве наказали за гололед и полтысячи переломов

Дорослий вік - не причина відмовлятися вперше стати на ковзани.  Можливо, технічні моменти і рівновага даватимуться не так легко, однак опанувати звичайне катання без фігурних елементів до снаги кожному.  

Юлія Шост, журналіст : " Коли прийде розуміння принципів правильного падіння, піде страх перед ковзанкою і перед швидкістю.  Тоді катання перетвориться на справжнє задоволення. Показати, як ми смачно гепнулись".

Как правильно выбрать ледоступы

До слова, навички здобуті на ковзанці, знадобляться кожному з нас і у повсякденному житті.  Насамперед, тренована людина впевненіше почувається під час падіння на неприбраній слизькій вулиці. До того ж,  хто  твердо стоїть на ковзанах, вміє ліпше тримати рівновагу, тому і падає під час ожеледиці набагато рідше.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зима гололед катание на лыжах
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1341