Найбільший телекомоператор України "Київстар" планує в 2013 році запустити послугу платного телебачення, повідомив в інтерв'ю виданню Forbes президент компанії Ігор Литовченко.

Мобильные операторы проведут 2013 год в ожидании 3G 

За його словами, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вже котрий рік не видає компанії ліцензію на IPTV, тому оператор шукає інші можливості для надання послуги.

Ігор Литовченко зазначив, що зараз ведуться переговори з супутниковим оператором Viasat про можливість спільного надання послуги платного ТБ.

"Киевстар" подарил детям сказку 

"Є, наприклад, Viasat, який потенційно готовий використовувати "Київстар" в якості труби для передачі їх сигналу в наші будинки. Нам в цьому випадку не потрібна власна ліцензія", - зауважив топ-менеджер "Київстару".

Ще з часу початку об'єднання з "Білайном" (2010 рік – Ред.) "Київстар" озвучив мету стати оператором, що надає три послуги "з одних рук": мобільний зв'язок, фіксований доступ до Інтернету і послуга ТБ.

Родительский контроль от "Киевстар" - новое решение для домашнего ПК

У даний час оператор надає дві з цих послуг: на ринку мобільного зв'язку він є лідером, на ринку ШСД посідає друге місце за кількістю абонентів після "Укртелекому".

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: телевидение киевстар услуги
Источник: regionews.com.ua Просмотров: 4057
Загрузка...
Загрузка...