Гроші теж можуть бути сексуальними. Це довів американський валютний трейдер Кіт Джакс. І не на словах, а за допомогою розрахунків.

Гроші та сексуальність  - завжди йшли поряд. Тож  американський валютний трейдер Кіт Джакс  підійшов до справи  буквально. Він зіставив дві потреби людей: секс і гроші. В результаті отримав  список найсексуальніших валют

" Я собрал нормально денег, ты собрал свои понты  так много денег, власти любви и страсти"

Для визначення сексуальності грошей Джакс вибрав базові параметри: високі процентні ставки, торговельний баланс і впевнене зростання.    Адже зріст, сила і кар’єра  - це головні речі, до яких прагне кожен чоловік. Тому рейтинг сексуальності можна назвати рейтингом потенції. Враховуючи ці показники, Джакс склав графік.

Тож, увага! Найсексуальнішими валютами у світі стали: норвезька крона, австралійський долар, новозеландський ківі, швейцарський франк і шведська крона.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги общество трейдер ставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1032