Іще Марк Твен казав: кинути курити легко - сам сто разів кидав. А ось і ні - переконують італійські вчені. Вони провели дослідження і виявили -  у мозку курців формуються хімічні механізми, які й викликають непереборне бажання закурити цигарку. 

Легені у відкритих  ранах, зруйновані зуби, атрофований увесь організм - якими тільки жахами лякає соціальна реклама. Навіть знімають маленьких дітей. 

" У меня нет зависимости, я могу бросить в любой момент".

Киевлянам советуют жаловаться на курильщиков участковым

Куріння таки почало виходити з моди. Однак  позбутися шкідливої звички не так і легко. Хоча пропозицій допомогти теж вистачає. Щоправда, не безкоштовно.  За настановами класика Аллена Карра викладачі беруть на семінари по 90 пачок сигарет. Тобто тримісячний запас курця. Однак на лекціях про шкоду для здоров’я не наголошують. Кажуть, це не допомагає. Головне переконати курця - що його звичка не приносить жодної користі.

Кирило Стехін, лікує за методом Аллена Карра : " Если удаётся понять, что сигарета на самом деле не помогает ни расслабляться ни концентрироваться у них не остаётся желания курить  в этом смысл в этом фокус".

Однак куріння це не тільки психологічна залежність, а й фізіологічна. Ще в минулому столітті винайшли нікотин замінні пластирі. Вони постачають в організм нікотин через шкіру.

Морковь назвали овощем курящих

Борис Лабенський, директор компанії : " Так выглядит сам пластырь он телесного цвета практически не виден наклеивать его можно на любую часть тела на которой нет волос. Прижмите его ладонью. И так его хватает  на 16 часов".

Курс лікування - 12 тижнів. Поступово дозу зменшують. Можна спробувати нікотинові жуйки. І так із часом теж почнете курити менше. Таке лікування коштує до півтори тисячі гривень. Залежно від того, скільки часу знадобиться, аби відмовитись від нікотину назавжди. Однак іноді кинути змушують обставини. Макс, наприклад, ніколи над цим  не замислювався. Доки не захворів на запалення легенів. Однак відмовлятися від звички не захотів - купив електронну сигарету. І результат його здивував.

Макс Солтис, киянин : " Через місяць куріння саме електронної цигарки перша затяжка звичайної і якась відраза ну просто воно зовсім не те".

Позбавити від тютюнової залежності пропонують навіть гіпнозом. Людині навіюють страх перед сигаретами. А от народні методи - пропонують відразу.

Цена вредных привычек

Ілона Ковч, журналіст : " Потрібно спалити пташиний пух . Ця суміш вийде дуже сильна – може викликати навіть нудоту. Золу змішуємо з водою і додаємо в тютюн. Далі робимо самокрутку. Після першої ж затяжки бажання палити зникне назавжди".

Близько тисячі гривень за семінари чи гіпноз, трохи більше за нікотинну заміну терапію чи 400 гривень за електродне задоволення. Для курця це значно менше, ніж він витрачає на сигарети. Однак зекономити вдасться, тільки якщо справді зможете відмовитися від звички. Тут уже головне - бажання.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: штраф здоровье курение психология
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3440
Загрузка...
Загрузка...