Один з найбільших світових виробників комп'ютерів - китайська Lenovo Group Ltd збільшила чистий прибуток у ІІ фінансовому кварталі на 12,6% до 162 млн доларів. Про це йдеться у звіті компанії, передають "Ведомости".

Lenovo стала лидером на рынке ПК, обогнав HP

Згідно з даними, зростання чистого прибутку виявилося найнижчим за останні три роки, тоді як квартальні продажі зросли на 11% до 8,7 млрд доларів.

Компанія відзначила у заяві, що ситуація зі світовим попитом на ПК залишається складною, проте висловила впевненість у своїй здатності нарощувати бізнес швидше ринку. Аналітична компанія Gartner вважає, що китайська фірма випередила американську Hewlett Packard Co за обсягом поставок ПК.

Гендиректор Lenovo раздал 3 миллиона долларов сотрудникам

Інша авторитетна дослідницька компанія - IDC - вважає, що Lenovo все ще залишається на другому місці. З початку року акції Lenovo зросли на 28%, що краще динаміки таких грандів, як HP, Dell і Acer.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии доход lenovo
Источник: Ведомости Просмотров: 759