Наразі в Україні об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) створили 12-15% власників житла.

Близнюк заговорил о 300%-ной пене за неоплату коммуналки

Про це в ефірі заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

"Це дуже велика робота. 12-15% житла створили ОСББ. Але ОСББ - це не панацея. Це механізм створення ефективного власника, який би сам приймав рішення про те, що робити зі своїм житлом", - сказав Анатолій Близнюк.

Він також додав, що в Україні необхідно прискорити приватизацію житла.

"Треба закінчити приватизацію житла, віддати це людям і сказати: "люди, це ваше!", -віддати прибудинкову територію. Створюйте ОСББ і ставайте ефективними власниками, працюйте з монополістами", - сказав він.

Анатолій Близнюк нагадав, що держава зобов’язана профінансувати перший ремонт житлового будинку або прибудинкової території після її приватизації.

Население Украины в январе-сентябре оплатило ЖКУ на 103,8%

Нагадаємо, раніше Анатолій Близнюк заявляв, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує виділити ОСББ кредит на термомодернізацію у розмірі 40 млн грн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: осбб близнюк
Источник: Украина Коммунальная Просмотров: 737