Що вище сядеш, то далі бачитимеш. На оборонній виставці в Абу-Дабі представили гелікоптер нового покоління. Літальний апарат - швидкий, маневрений, а головне, доволі простий у використанні. 

Маленький, компактний, однак вельми потужний.  Учасники оборонної виставки в Абу-Дабі дивують новітніми розробками. Одна з компаній, яка бере участь у заході, представила гелікоптер нового покоління. Головна його перевага  в тому, що керувати вертольотом може фактично будь-хто. Спеціальних навичок для цього не потрібно. Адже конструкція доволі проста: це два вентилятори та потужний двигун, який працює не дизельному пальному.

Военная мощь. В Эмиратах представили последние разработки военных

Глен Мартін, представник компанії-розробника :  "Ці вентилятори крутяться і створюють необхідний для руху потік повітря. Яке ніби відштовхує пілота від землі. Практично, як і в звичайному літаку. Керувати цим пристроєм можна пультом управління, просто направляючи вентилятори, в той чи інший бік,  залежно від того, який напрямок ви обрали".

Інноваційний гелікоптер може бути невеликих розмірів, але можливості його вражають. Цей літальний апарат витримує вагу принаймні однієї людини. А ще на ньому можна переправляти вантажі, вагою до ста п'ятдесяти кілограмів. Сама машина , до речі, важить всього сто сорок.

Глен Мартін, представник компанії-розробника :  "Нашою розробкою  чимало хто цікавиться. Адже її реально задіяти в різних сферах оборонної індустрії. Приміром, так можна переправляти запаси  провіанту військовим на далекі відстані, або, наприклад, патрулювати великі території".

Украина - аутсайдер по темпам перевооружения армии

Найбільша швидкість літального апарата – сто кілометрів за годину. Максимальна висота, на яку він може підійматися в небо – півтора кілометра. Коштує гелікоптер нового покоління – сто тисяч доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии вертолет оаэ
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1675
Загрузка...
Загрузка...