Українець надурив три держави! Три пенсії в одні руки йому платили Білорусь, Росія та Україна. 14 років мешканець Севастополя отримував виплати кількох держав.

В феврале план поступлений в Пенсионный фонд был перевыполнен

Бо зміг обдурити пенсійні установи - підробив документи. Приміром, у білоруському місті Чауси винахідливому чоловікові незаконно нарахували пенсії на суму понад 11 тисяч доларів. Заощадження накопичувались із 1998-го року. Проти шахрая порушили кримінальну справу. Сісти за ґрати він може на 10 років. Імовірно, що конфіскують майно. Аналітики припускають: такий випадок не поодинокий. Бо держави між собою погано обмінюються інформацією.

Уряд хоче прибрати зрівнялівку у виплаті пенсій

Олександра Бетлій, провідний дослідник інституту економічних досліджень та політичних консультацій : "Україні варто почати більш ретельно працювати над темою саме обміном інформацією між різними державами. На жаль, проблема існує і в середині країни, коли відсутній нормальний, в поточному режимі обмін інформацією між українськими інституціями, щоб допомогло виявити і вирішити деякі з проблем, які існують щодо зловживань і шахрайств"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина деньги пенсия пенсионеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1172
Загрузка...
Загрузка...