Реєстратори шлюбів - розчаровані! Очікували напливу закоханих на День Святого Валентина. Однак українці романтичного пориву  заокеанських маркетологів - не підтримали. На відміну від філіппінців. Там відзначили день закоханих масовим весіллям. Подію спонсорував уряд - у цей день можна було одружитися і відсвяткувати подію абсолютно безкоштовно. Лише в Манілі такою можливістю скористалися аж 300 пар!

Традиційне весілля - справа скрізь недешева, і Філіппіни не виняток. За всі атрибути свята доведеться викласти, щонайменше, 700 доларів, а це навіть середній клас не завжди може собі дозволити, не кажучи вже про бідняків.

В Италии представили свадебное платье с самым длинным шлейфом

Юн Гонсалес, розпорядник масового весілля : " Більшість із цих хлопців давно хотіли одружитися, однак не мали на це коштів".

Це знає п'ятдесятивосьми- річна Сесілія Де Гузман, яка щойно вийшла заміж за свого 60-шістдесяти-річний коханого, з яким прожила 38 років і має 12-тьох онуків.

Юн Гонсалес, розпорядник масового весілля : " Я неймовірна щаслива сьогодні! Нарешті ми здійснили свою мрію і одружилися, ми давно хотіли це зробити!".

А те, що кохання не має вікових кордонів, доводить сімдесяти п’ятирічний  Грегоріо Джовал, який узяв шлюб із 25-річною обраницею, з якою познайомився лише рік тому в місцевому торговому центрі.

Экс-майор Мельниченко женился на телеведущей Наталье Розинской

Юн Гонсалес, розпорядник масового весілля : " Нехай хтось каже, що ми не пара через різницю у віці. Я у це не вірю. Жодні правила не завадять чоловіку й жінці, якщо вони відчувають духовну близькість".

За офіційними даними уряду, сьогодні на Філіппінах взяли шлюб приблизно чотири тисяч пар. Залишається тільки побажати їм згоди та любові!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: свадьба филиппины день святого валентина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 639
Загрузка...
Загрузка...