Результати моніторингу громадської організації "Європейський вибір" підтвердили те, що Київ найбільш корумповане місто України. На другому місці рейтингу - АР Крим, зазначено у звіті організації.

В Одессе сотни дальнобойщиков платят по 200 грн за проезд поста ГАИ

Як зазначив голова правління Антикорупційної ради України Богдан Якимюк, хабарництво за дитину в Україні розпочинається у батьків ще до народження дитини. У пологовому будинку вагітна киянка може заплатити від 2 тисяч гривень до 2,5 тисячі доларів за майбутні пологи.

"Все залежить від того, яка це лікарня і який стан здоровя у жінки. Чим складнішими можуть виявитися пологи, тим більше виявляється і хабар", ? наголосив Богдан Якимюк. Щоб отримати людське ставлення до породіллі, варто заплатити від 100 євро, зазначено у заявах тих, хто звернувся до ГО "Європейський вибір".

"В Україні хабарництво залишається найпопулярнішою формою економічного насильства над жінкою. Спочатку жінка платить за пологи, потім в лікарнях, дитячих садочках, школах тощо", ? повідомляє координатор проекту "Хабар за свою дитину" Кирило Животовський.

Не менше 20 тисяч гривень киянам можуть коштувати і хабарі на операції дітей. Найбільш дешевою "послугою" у столичних лікарнях батьки називають надання довідок про стан здоровя. Зазвичай, за такі послуги медичні працівники беруть від 50 до 200 грн.

Далі за рейтингом слідує послуга "позачергове обслуговування", яке коштує від 100 до 500 грн. Поставлення на облік дитини 500-5000 грн. Довідки для лікування дитини 100-2000 грн.

Киев стал получать деньги от торговли с ларьков

Рівень корупції у медичних закладах інших регіонів України дещо нижче, окрім хабарів за операцію, які, зазвичай, не змінюються залежно від міста. Таким чином, якщо до київської лікарні звернулася вагітна жінка, котра потребує нагального обстеження і операції, заплатити вона може понад 50 тисяч гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев взятки больница социум
Источник: regionews.com.ua Просмотров: 1214
Загрузка...
Загрузка...