Кубинці пускають в небо дим! В столиці Острова Свободи стартував щорічний міжнародний фестиваль сигар.  В рамках 5-ти денного форуму заплановані безліч семінарів та лекцій, а також візити до сигарних фабрик

Головна гордість Острова Свободи. У столиці Куби стартував щорічний міжнародний фестиваль сигар. Цього року, до Гавани на форум з’їхалися більше ніж півтори тисячі учасників із сімдесяти різних країн світу. Чотирнадцятий фестиваль присвятили двом маркам сигар – "Коїба" та "Ромео і Джульєтта".

"Европа без табака" становится реальностью

Валфредо Ернандес, співорганізатор фестивалю : " Ці дві марки сигар – найпопулярніші у світі. Попит на них щороку зростає і так само нарощують обсяги їх виробництва. Сигари - наша гордість. І нам лестить, що в інших країнах також зростає любов до них".

Шанувальники доброго тютюну зможуть насолоджуватися новинками  п’ять днів. За цей час запланували провести не тільки виставку  виробників, а й низку семінарів та лекцій про розвиток тютюнової індустрії у світі. Завершиться фестиваль, уже традиційно, аукціоном хьюмідорів – спеціалізованих ящиків для зберігання сигар. Минулого року, розпродаж видався доволі вдалим. Організатори заробили понад мільйон доларів.

Луїс Санчес, організатор аукціону "Людина, яка курить сигари не може не мати хьюмідора. Для когось це - просто ящик, однак чимало людей ставляться до цих коробок із великим трепетом і ретельно обирають їх, а ще готові платити великі гроші за те, аби їхні сигари зберегли всі свої якості".

Что заставляет украинцев курить на работе

За офіційними даними, минулого року обсяги продажу сигар у світі додали 9 відсотків. Нині кубинці реалізують свою продукцію у 150 ста п’ятдесяти державах, і продовжують шукати нові ринки збуту. Наразі розглядають варіанти Росії та Бразилії. Там попит на сигари елітного сегменту в останні роки стрімко зростає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: фестиваль сигарета кубань
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 742
Загрузка...
Загрузка...