Мінрегіон України підготував та подав до Мінфіну бюджетний запит, у якому на виконання у 2012 році заходів програми Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки пропонується спрямувати 14,9 мільярда гривень, у тому числі на пілотні проекти у галузі – 309 мільйонів. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Минрегион изменит правила удаления зеленых насаждений

Сума запиту включає в себе обсяг коштів, передбачений Законом України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки" на відповідний рік, а також обсяг коштів, що не був виділений відповідно до програми у попередні роки.

Нагадаємо, відповідно до згаданого Закону на 2013 рік заплановане виділення з держбюджету 5,1 млрд. гривень. Однак Загальнодержавна програма постійно страждає від хронічного недофінансування, у зв’язку із чим гальмується реформування галузі, постійно не виконуються заплановані програмою заходи.

Названы города с самым лучшим благоустройством

Зокрема, серед їхнього переліку – заходи технічного переоснащення, створення системи енергетичного менеджменту в ЖКГ, запровадження моніторингу якості питної води та стану систем питного водопостачання, запровадження технологічного обліку води, запровадження системи управління якістю житлово-комунальних послуг, розроблення схем теплозабезпечення населених пунктів, встановлення сучасних засобів обліку та регулювання споживання води і теплової енергії, впровадження пілотних проектів з переведення підприємств галузі на альтернативні джерела енергії та види палива, тощо.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бюджет экономика жкх общество минрегион
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 898