Краща школа для водіння на українських дорогах - гори! Снігу – купа, під колесами – слизько. Все як на наших автошляхах! але все це про ралі на Закарпатті, де змагалися 20 гонщиків. Професіонали - далеко не всі. Які дива демонстрували автолюбителі на звивистій білосніжній трасі – дивіться далі.

Майже три кілометри по снігу та гірських перевалах. На дорозі – 20 екіпажів. Відпрацьовують 9 поворотів праворуч та 10 ліворуч. Кажуть, траса – захоплює. Отже, село Вербяж може стати справжнісінькою Меккою для тих, хто полюбляє швидкість. Щоправда, поки що перегони тут реально влаштовувати тільки взимку.

Заїхав у яму і пошкодив машину

Сергій Трутнєв, керівник Закарпатського автомобільного клубу: " Если бы на этой дорожке покрытие асфальтное было нормальное, если подлатать – то лучшей трасы в Украине для этапа горного чемпионата не было бы.  Здесь улетать особо глубоко и далеко некуда, вот, и трасса, которая полностью с разными конфигурациями виражей: под них подстроится тяжело, их изучить не так просто".

Серед перегонів – 10 професіоналів. Із Львівщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Київщини, а ще з Дніпропетровської та Одеської областей. Їм вдавалося подолати серпантин за 2 хвилини із чвертю. 

Володимир Петренко, учасник із Києва : " Здесь, видите, погода  предоставила всем подарок. Все очень здорово, все очень красиво, нормальная зимняя гонка. Ну, будем стараться. Самое главное, чтобы техника не подвела".

Вертоліт врізався в землю, намагаючись обігнати суперкар

Микола Ільницький, учасник з Івано-Франківська : " Застережень дуже багато, резина зовсім не така, як звичайна, їзда така, як по трамвайних коліях їдеш. Чуть -чуть з обочини – вже рахуй, що приїхав. Трошки мало учасників, мала конкуренція буде, але цікаво".

А ось любителям цього спорту дорога до фінішу видалася довшою.  По-перше, забракло досвіду. По-друге - шини не відповідали спортивним вимогам. Професійна  гума із шипами коштує 300 євро за одиницю.  Відтак, аматорам дозволили їхати на стандартних зимових покришках. Утім, обов’язково в шоломах безпеки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили зима закарпатье
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1449
Загрузка...
Загрузка...