Футбольних уболівальників, що приїдуть на ЄВРО-2012, поселять на Трухановому острові. Спеціально для шведських фанів тут обладнають наметове містечко: прокладуть водопостачання, збільшать потужність електромережі, відремонтують стаціонарні туалети, встановлять медпункт і забезпечать охорону. Запланували, що в таборі одночасно можна буде поселити до 7-ми тисяч людей. Кажуть, вартість проживання коливатиметься в межах 12-ти - 15-ти євро за добу, залежно від умов. Територію поділять на три зони. Брозову, срібну та золоту. У першій надаватимуть місце для власних наметів і забезпечуватимуть прибирання. У двох інших зручностей буде значно більше.

Чому жінки не хочуть відпускти своїх благовірних на ЄВРО до України? (ВІДЕО)

Денис Рудник, представник ДП "ПЛЕСО": "Вона забезпечує електро постачання, освітлення, а також до кожного намету буде проведена розводка електро для того, щоб була можливість підключати електро-обладнання. Душові кабінки будуть забезпечені гарячою водою, бронзова зона лише холодна вода".

Чиновники стверджують, що на облаштування кемпінгу з міського бюджету не витратять ані копійки, усе споруджують за кошти інвесторів. На миттєвий економічний ефект у міськадміністрації не сподіваються, скоріше чекають, що вболівальники колись повернуться як туристи, але вже із друзями.

Скільки коштуватиме столичне житло під час Євро-2012

Тетяна Слишик, начальник головного управління з підготовки ЄВРО 2012 КМДА: "Город как таковой, возможно, какая-то мизерная там будет плата в рамках законодательства за аренду там земли за этот период. И выиграют то, что гости приедут... наши компании .. кафе, рестораны либо общественного питания организации они смогут взять на работу людей, увеличат количество рабочих мест".

На Евро-2012 еще остались вакансии. Кто в цене?

Після того, як уболівальники поїдуть, усіма зручностями, створеними не території кемпінгу, зможуть користуватися жителі міста, кажуть посадовці. До речі, не виключено, що на території Києва до ЄВРО-2012 з`являться ще кілька подібних таборів.

Юлія Шост, Сергій Коренєв. Телеканал UBR.

Теги: труханов остров кемпинг євро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2514