Народили не в лікарні - робіть генетичний аналіз. Щоб зареєструвати немовлят.   В Україні щороку фіксують до ста сімдесяти екстремальних пологів. Деякі діти з'являються на світ у машині швидкої, а деякі жінки свідомо відмовляються їхати до медзакладу. Із цього року таким мамам буде складно довести, що немовля їхнє.

Перші місяці після народження дитини - випробування для чоловіка

За постановою Кабміну в таких випадках потрібно буде збирати пакет документів і подавати їх на розгляд спеціальної консультаційної комісії. До того ж, не пізніше, ніж через один тиждень. Потрібно подати результати всіх аналізів та ультразвукових обстежень, обмінну карту з пологового будинку, довідку про огляд дитини і породіллі та виклик швидкої. А також  результати генетичного аналізу, який підтверджує спорідненість мами і дитини. Коштує він майже  дві тисячі гривень.  Лікарі кажуть: такі зміни зменшать кількість ризиків.

Первые в своем роде: как выглядели первые в мире бытовые приборы

Марія Крапівнер, лікар : " Каждый год мы видим патологические роды и смертность и среди матерей, и среди детей новорожденных. Из-за того, что нужно делать этот сложный анализ, анализ дорогостоящий, что женщины ограничены во времени, то, конечно, я думаю, какая-то часть женщин будет рожать все-таки в медицинских учреждениях".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ребенок больница роды
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 820
Загрузка...
Загрузка...