Передбачати майбутнє за старими новинами навчилися у Microsoft Research. Науковці компанії та Ізраїльського технологічного інституту розробили програму, здатну пророкувати спалахи епідемій за новинами. Ерік Хорвіц спів директор Microsoft Research, стверджує, що програма показала такі переконливі результати, що її можна використовувати в реальних умовах - у роботі МНС.

Google потерпел поражение в патентной схватке с Microsoft

Так, наприклад, прочитавши інформацію про посушливий період у 2006 році в Анголі, програма попередила про ймовірні спалахи холери. Аналізуючи події минулих років, система "знає", що холера часта супутниця засухи. І правда, менше ніж за тиждень на континент прийшла холера. Система опрацювала архів газети New York Times за двадцять два роки, з 1986 по 2007 рік, і продовжує збирати новини з інтернету. Така інформація забезпечує систему даними, які відсутні в новинах, але необхідні для виявлення закономірностей. Наразі Microsoft не планує використовувати дослідження з комерційною метою. Хорвіц збирається розвивати його далі, поповнюючи систему новими газетними статтями та оцифрованими книжками.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии microsoft программа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 749
Загрузка...
Загрузка...