З-за кордону вболівальники найчастіше прибувають на літаках, а всередині країни подорожують залізницею.

Лучшие кадры Евро-2012 по версии Boston

За підрахунками фахівців Координаційної служби Мінінфраструктури, вболівальники з Європи, які відвідують Україну у дні проведення Євро-2012, найчастіше прибувають літаками. Мова йде як про регулярні рейси до України, так і про чартерну програму. Про це повідомив заступник Директора Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Олександр Федоренко, який слідкує за роботою Координаційної служби.
"Гості з Європи найбільше звикли до повітряного виду транспорту: левова частина перевезень припадає саме на цей вид транспорту", - сказав Олександр Федоренко.
Крім того, багато вболівальників приїхало автотранспортом – як організованими групами на автобусах, так і на власних автомобілях.

На финал Евро в Киев прибудет полмиллиона иностранцев

При цьому, за даними Олександра Федоренка, залізницю обирають для переміщення всередині країни. "Залізницею в основному йде переміщення між приймаючими Євро-2012 містами – Києвом, Харковом, Львовом та Донецьком. Найбільші пасажиропотоки – саме у дні проведення матчів", - сказав він.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: болельщики евро 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1132