Інтернет вибухнув відеороликами з новим мемом. Вірусне віяння на ютубі прозвали Harlem Shake. Першу частину ролика одна людина танцює в шоломі або масці, а в наступному кадрі всі учасники починають стрибати, як божевільні, танцювати в дивних костюмах і робити різноманітні незрозумілі рухи. Harlem Shake набув популярності не тільки серед студентів, а й в офісах та сім'яхё Але толком не зрозуміло, що саме викликає захват.

Google помогла Microsoft исправить в своих продуктах рекордное количество уязвимостей

Насправді Harlem Shake – означає стиль танцю. Його започаткували в нью-йоркських нетрях Гарлема. Це відгалуження хіп-хопу. Інтернет уже завалений невдалими пародіями на танцювальний стиль.

Сумарна кількість переглядів усіх роликів із Harlem Shake перевищує кілька десятків мільйонів – адже в середньому, кожне відео здобуває сотні, а то й мільйони переглядів. Саундтреком до всіх роликів став 30-секундний уривок з композиції "БАУЕР" – Harlem Shake" .

Краткая история YouTube. Инфографика

Пісня з'явилася ще рік тому, однак шалено популярною стала тільки за останній місяць. Видання Guardian уже охрестило Harlem Shake новИм Gangnam Styl- ом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии интересное танцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4507
Загрузка...
Загрузка...