Бажаєте оформити закордонний паспорт - не вагайтеся. Чекати доки держава почне видавати біометричні документи, не варто. Пояснили у міграційній службі.  Нинішнє посвідчення особи  можна буде використовувати до кінця терміну його дії. Оформити документ для виїзду за кордон можна у будь-якому органі міграційної служби. Незалежно від місця реєстрації громадянина. Додаткові папери у такому випадку подавати не потрібно.

Зекономити на закордонному паспорті допоможуть у суді

Діна Пімахова, директор департаменту державної міграційної служби : " Якщо він мешкає у місті Києві, а зареєстрований у міста Львові, то він може звернутись у місті Києві  до органу державної міграційної служби і отримати такий документ. У місті Києві  органи державної міграційної служби оформлюють та видають документи, паспорти громадянина України  для виїзду за кордон у кожному  районі функціонують".

Так само можна вклеїти фото дитини до закордонного паспорта одного з батьків, або оформити  проїзний документ  в будь-якому куточку країни.  Окремий  знадобиться, якщо дитина подорожуватиме без когось із батьків.  Але ліпше - перестрахуватися.

Вікторія, прийшла оформити паспорт : " Я предпочитаю вклеивать в паспорт и отдельные документы. Иногда бывает такое, что ты приезжаешь в аэропорты ты видишь, что забыл какой-то из паспортов. Поэтому у тебя есть возможность улететь все равно или уехать при наличии детей в паспорте".

Украинцы будут получать новый паспорт каждые десять лет

Внести відомості про дітей до паспорта нині коштуватиме 18 гривень 63 копійки, а оформлення окремого проїзного документа  -  52 гривні 55 копійок. Підготувати його міграційна служба має протягом місяця. За термінове виготовлення, а це 10 днів, доведеться заплатити  вдвічі дорожче. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: паспорт документ оформление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1757
Загрузка...
Загрузка...