Папа Римський Бенедикт XVI попрощався з вірянами і попросив молитися за нього. У католиків разом із тим почався Великий піст.

Следующим папой может стать чернокожий кардинал, - букмекеры

У перший день Великого посту папа Римський Бенедикт XVI провів останню літургію в соборі святого Петра. Наприкінці богослужіння, під час слова подяки, учасники влаштували Бенедикту XVI овацію. На знак поваги кардинали і єпископи зняли перед понтифіком свої митри. Папа перервав оплески і виклав присутнім своє апостольське благословення востаннє. Він подякував вірянам і попросив продовжувати молитися за нього та за Церкву.  

Бенедикт XVI, Папа Римський : " У мене нині є чудова можливість подякувати всім, особливо віруючим римської єпархії. Я прошу пам'ятати про мене  і згадувати завжди у ваших молитвах".

Папа Римський може покинути престол

Після цього Папа на спеціальній платформі об'їхав собор святого Петра і привітав учасників меси. Нагадаємо, в понеділок 85-вісімдесяти-пяти-річний понтифік заявив, що більше не може очолювати католицьку церкву через вік і стан здоров'я. Остання загальна аудієнція Бенедикта XVI відбудеться 27 лютого, а конклав для обрання нового Папи Римського проведуть у середині березня.

Теги: папа римский букмекеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1113
Загрузка...
Загрузка...