У ході проведених органами прокуратури перевірок в діяльності центрів зайнятості виявлено порушення під час здійснення державних закупівель, факти нецільового використання бюджетних коштів та їх розкрадання. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Анализ закона о занятости: чего ждать работодателю

Так, службові особи Донецького обласного центру зайнятості прийняли незаконне рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника будівлі гуртожитку, чим заподіяли майже 20 млн. грн. збитків. Прокуратурою області за фактом зловживання службовими особами центру зайнятості службовим становищем порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 364 КК України, досудове слідство у справі триває.

У діях службовців центрів зайнятості викрито злочини також прокурорами Закарпатської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької та інших областей. Прокурори реагували на порушення закону під час виплати допомоги по безробіттю. Посадовими особами Бродівського районного центру зайнятості Львівської області у 2009-2011 роках безпідставно надано статус безробітного 180 особам та незаконно виплачено 540 тис. грн. Аналогічні порушення установлені прокурорами Житомирської, Запорізької, Сумської, Полтавської та інших областей.

Закон о занятости населения: ловушки для работодателей и рекрутеров

Генеральною прокуратурою України внесено подання про усунення порушень закону Віце-прем'єр-міністру - Міністру соціальної політики України. Упродовж І півріччя 2012 року прокурорами у цій сфері порушено 31 кримінальну справу, до відповідальності притягнуто 316 посадовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у т.ч. 267 - посадових осіб органів контролю.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: центр занятости нарушение прокуратура
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 919