Жигулі та Лади – найненависніші автомобілі в Україні! Від початку цього року наші громадяни розмістили понад 9 тисяч нових оголошень про готовність продати такі легковики. Водночас активних  повідомлень у рубриці "Легкові автомобілі" - ще 50 тисяч.  Купити ВАЗ із пробігом пропонують у чверті всіх оголошень.  До першої п'ятірки також входять Опель, Деу, Фольксваген (Opel, Daewoo і Volkswagen), а також Форд (Ford).  Половину пропонованих на продаж  машин, випустили ще минулого століття.

Украинцам больше не нравятся слишком дешевые машины

Продати  свого  залізного коня з нового року  стало простіше. Насамперед, не потрібно сплачувати податок на продаж авто. Раніше  доводилося віддавати один відсоток від вартості машини митарям. Однак, якщо протягом року позбудетеся ще кількох машин -  державі відрахуєте п"ять процентів. Не громадяни України  заплатять усі  15-ть.

Хто забажає обвести податкову навколо пальця - має готуватися до штрафу. Про порушення на вухо митарям шепнуть або Даішники, або нотаріуси.

Тетяна Федченко, керівник відділу оподаткування ДПС України : " Якщо буде зроблено перевірку цього громадянина, що він задекларував не ті доходи... не сплатив податок, який мав сплатити,  йому буде донарахований той податок і штрафні санкції будуть донараховані".

Афанасій зі своїм авто розпрощався торік. Аби вберегтися від зайвої паперової тяганини та зекономити час, виписав генеральну довіреність. Нотаріусу заплатив 250 гривень за 15 хвилин роботи.  Утім  разом із  таким документом можна отримати головний біль. Виконавча служба може змусити сплатити штрафи старого власника, якщо  це робити не захоче покупець. Бо уся відповідальність залишиться на попередньому господареві.

В Японии выпуск автомобилей сократился на 17,2%

Афанасій Адельштейн, продавець автомобіля : " Є якийсь такий страх за протиправні дії третьої особи. Але якщо дивитись з іншої сторони, то право власності на машину належить мені. І в любий момент я може відмінить довіреність в будь-якому нотаріусі і машина буде моя".

Нотаріуси впевнені: після скасування податку, попит на ген довіреність значно зменшиться. І українці масово почнуть оформлювати право власності на авто.

Ганна Валігура, приватний нотаріус : " Можна спокійно на сьогоднішній день посвідчувати договір купівлі-продажу у нотаріуса, і ще раз повторюся, цей договір може конкурувати на сьогоднішній день з довідкою-рахунком".

Украинцы отдают предпочтение дорогим автомобилям

А ось для охочих продати вантажівку - добрих новин немає. Вони сплачуватимуть 5 %  від отриманої суми з продажу. І не важливо, скільки машин протягом року віддали в інші руки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили продаж податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3099
Загрузка...
Загрузка...