Державна служба надзвичайних ситуацій закликає громадян не виходити на тонкий лід на водоймах. Про це повідомили в прес-службі ДержНС.

У відомстві нагадали, що для одного пішохода безпечним вважається лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 см, для обладнання ковзанки - не менше 10-12 см (для масового катання - 25 см); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше 15 см.

В Украине умерло от холода больше людей, чем где-либо в Европе

ДержНС закликає пересуватися на льоду второваними слідами і стежками, при русі бажано мати палицю, щоб перевіряти лід на міцність.

"Якщо ви провалилися під лід, широко розкиньте руки по краях льодового пролому та намагайтеся не зануритися під воду з головою. Не допускайте різких рухів, вибирайтеся на лід, наповзаючи на нього грудьми, і по черзі витягайте на поверхню ноги... Намагайтеся не обламувати край льоду. Вибравшись із льодового пролому, відкотіться від нього, потім повзком рухайтеся в той бік, звідки прийшли", рекомендують у відомстві.

Ежегодно около десяти украинцев гибнут на горнолыжных курортах

ДержНС також наголошує, що вирушати на водойми поодинці небезпечно, необхідно завжди повідомляти знайомих про своє місцезнаходження.

Крім того, у відомстві радять рибалкам не пробивати багато лунок близько одна від одної, не збиратися великими групами на одному місці і не ловити рибу далеко від берега.

Из-за гололеда перекрыты дороги Львовской области

ДержНС закликає рибалок брати з собою міцну мотузку довжиною 12-15 м, а також мати поруч з лункою дошку або велику гілку. ДержНС також попереджає про небезпеку катання на ковзанах в необлаштованих для цього місцях.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зима мчс катание на лыжах льодова арена
Просмотров: 1119