Хочете розрушуватися за комунальні послуги, купити квиток на потяг, поповнити мобільний  чи оформити страховку, не виходячи з дому? Скористайтесь послугою систем електронної оплати. Для цього необхідно зареєструватися на спец сайті. Далі обираєте, за що і кому платите і все. Гроші знімуть з банківської картки. Коли операція пройде - отримаєте електронну квитанцію. Сервіси безкоштовні, утім  деякі доступні лише у великих містах.

Украинцы в январе-сентябре-2012 оплатили e-деньгами товары на 1,2 млрд грн - НБУ

Ігор Горін, директор системи електронної оплати рахунків : " Что касается коммунальных платежей - то это работа с крупнейшими городами. В мелкий районах, сёлах не везде работаем".

Купувати товари та розраховуватись за послуги можна без переплати і електронними грішми. Слід тільки відкрити віртуальний гаманець на сайті платіжної системи. Тримати там дозволяють щонайбільше 8 тисяч гривень.  Поповнювати скарбничку без комісії можна через банк. Є і спеціальні термінали.

Тарас Кришталь, директор платіжної системи : " Чем быстрее, моментально  вы хотите , чтобы деньги у вас были преобразованы из реальных в электронные, тем комиссия дороже. В данном случае очень быстро производится пополнения терминальной системой. Это моментально. НО комиссия колеблется от 3 до 7 %".

Купувати через інтернет стане дорожче

Якщо захочете зробити віртуальні гроші реальними - доведеться звернутися до фінустанови. За це візьмуть один відсоток від бажаної суми. Представники платіжних систем запевняють: хакери  вашого гаманця спустошити не зможуть. Мовляв, безпека віртуальних скарбничок не гірша, ніж у банківського пластику. Аби дібрати код до системи, ай-працівнику доведеться витратити кілька років.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги украинцы покупка он-лайн
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 881
Загрузка...
Загрузка...