Навколо світу з мінімальними витратами. Щороку майже на чверть більше відпочивальників відмовляються від турпутівок і подорожують самостійно. Вони зупиняються у своїх зарубіжних приятелів, з якими познайомилися через інтернет.  Охрестили такий спосіб мандрівок каучсерфінгом.

Число туристов в мире впервые перевалило за миллиард

Світ набагато менший, ніж ти думаєш. Саме такий основний принцип каучсерферів. Тобто людей, які входять до "спільноти вільних диванів". Вони подорожують за копійки, напрошуючись у гості "на канапу" до іноземців. Для цього реєструються на відповідних сайтах та домовляються про все з користувачами, які сподобалися. За житло платять не грошима, а сувенірами, веселими історіями, розповідями про традиції своєї країни та обіцянкою, за бажання, прийняти у себе.

Кто такой менеджер по туризму 

Віталій Осика, директор мережі туристичних агенцій : " Йде певна економія на розміщенні, певна економія і оптимізація трат на транспортні послуги, але в той же час самою великою перевагою є те, що людина, яка приймає, вона показує те середовище і те життя, яке воно є реальне. Тому люди, які подорожують по каучсерфінгу, вони занурюються у "ріал лайф".

Заради культурного обміну каучсерферами стають навіть заможні люди, які можуть дозволити собі придбати дорогі тури. Аби знайти підходящих людей, потрібно вказати якомога більше інформації про себе, власні звички та захоплення, бажаний час поїздки. Щодо харчування певних правил немає. Та хлібосольні господарі радо пригощають приїжджих національними стравами.

Ольга Гончаренко, каучсерфер-початківець : " Ми написали загалом 10 листів жителям Стокгольму, відповів лише один позитивно. І, власне, він нас і прийняв. Можна сказати, що нам пощастило надзвичайно. Був дуже цікавий симпатичний хлопець. Він нам надав дуже хороші умови, він нас годував, плюс він нам показав місто дуже цікаво, дуже незвичайно - жоден  екскурсовод би так не показав".

 Під час проведення Євро багато українців таким чином  безкоштовно приймали у себе іноземців. Водночас, щоб не натрапити на шахраїв, потрібно дізнатися якомога більше інформації про людину та почитати відгуки про неї. У профайлах гостинних каучсерферів їх зазвичай дуже багато.

Номер без вида: в Москве открылся первый капсульный отель

Віталій Осика, директор мережі туристичних агенцій : " Мінусами цього є перше: те, що все-таки до кінця безпека не може бути забезпечена. Люди, які подорожують, вони повинні будуть повністю залежати від приймаючої сторони. Це залежить від її вільного часу. Тому що, в принципі, людина, яка вас може приймати, вона може паралельно працювати".

Якщо ж не побоїтеся ризикнути, надзвичайні  враження та економію вам гарантують. До речі, коли не маєте змоги відповісти людям, які вас розмістили, тим самим, можете поставити відповідний статус. І просто повести іноземців на каву, коли вони приїдуть, чи показати їм місто.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: отдых туризм украинцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2346
Загрузка...
Загрузка...