Голландських жінок лякають красою українок. У Нідерландах транслюють відеоролик, у якому закликають не пускати чоловіків на Євро, бо у нас багато вродливих дівчат. Нібито краще укласти контракт з енергокомпанією і отримати в подарунок пивну колонку. Рекламу "Втримай його вдома" показують у вечірній час на кількох телеканалах. У нашому Міністерстві Закордонних Справ вважають її дискримінаційною і несправедливою. Тому вимагатимуть припинити трансляції.

Іноземців лякають українські повії

Посол України вже провів зустріч із представниками Федерації футболу Нідерландів. Її спонсором є компанія, що випустила ролик. Збірна цієї держави проведе три гри на груповому етапі першості у Харкові.

Нідерланди хвилюються за своїх чоловіків на Євро 2012

Нагадаємо, ще під час презентації нашої промо-кампанії до Євро про красу українок говорив і президент держави.

Віктор Янукович, Президент України: "Для того, щоб увімнути Україну, я хочу сказати, достатньо того, щоб подивитись на її власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити таку красу - це чудово".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: реклама евро 2012 проститутки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3124