Платина чи біле золото - в минулому. Останнім писком моди стають прикраси... з людської шкіри! Під час виготовлення ювеліри творець майже не постраждав.   Ювелірний дизайнер з Ісландії, відомий своїми авангардними виробами, створив перстень, який декорував власною шкірою.

Изумруды: откуда они взялись и как их носить

Креативний майстер прикрас на ім'я Срулі Рехт не вперше шокує публіку оригінальними рішеннями. Цього разу незвичайним елементом золотої каблучки стала смужка людської шкіри, вирізана з тіла самого художника! А щоб ніхто не сумнівався - молодий чоловік увічнив на відео процес отримання декоративного елементу.  Знятий шматочок шкіри розміром 110 на 10 міліметрів ретельно обробили, висушили і засолили за спеціальною технологією. Виріб із колекції художника вже демонстрували в Парижі.

Спецпроект - Работа мечты: как попасть на работу в "Дом злата"

Невідомо, що втримало глядачів від покупки - незвичний дизайн чи вартість - 350 тисяч євро. Срулі Рехт - один із небагатьох ювелірів, чиї роботи завжди викликають бурхливе обговорення. Попередні його прикраси декорували волоссям померлих, рештками риб і неообробеними діамантами.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена ювелирные изделия кольцо
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 917