Міжнародний Благодійний Фонд Джоржа Сороса подбав про порятунок життів українських бездомних. Так, 28 серпня 2012 фонд виділив 100 тисяч доларів на підтримку програм фонду "Соціальне партнерство", який вже протягом 14 років піклується про бездомних столиці. Про це RegioNews повідомили у прес-службі фонду "Соціальне партнерство".

Этой зимой бездомных накормят и обогреют бесплатно

Проект розрахований на рік і кошти будуть перераховані кількома траншами. Вони будуть спрямовані на підтримку постійно діючих програм фонду: денного центру для бездомних та малозабезпечених "Стефанія", мобільної служби допомоги "Соціальний патруль", центру реабілітації для бездомних. За рахунок грантової підтримки Фонд вже збільшив кількість точок надання допомоги служби "Соціальний Патруль" в столиці з 14 до 24-х. Буде збільшено кількість місць в реабілітаційному центрі за рахунок покупки двоярусних ліжок. Планується закупівля нового обладнання для прального цеху.

Також в рамках гранту буде покращена медична допомога, яка так необхідна бездомним, особливо в холодну пору року. "Завдяки цьому гранту фонд зможе щомісяця готувати на 12 тисяч порцій більше, а це тисячі врятованих життів, що особливо важливо взимку", - зазначив президент Фонду "Соціальне Партнерство" Артем Макєєв.

Киев ждет нашествия бомжей

"При цьому потрібно пам'ятати, що основна проблема для бездомного - це відсутність даху над головою. Хочу звернути увагу громадськості на цю проблему. Приміром, у столиці є лише одна нічліжка на 150 місць, а бездомних в Києві, за підрахунками громадських організацій, від 10 до 30 тисяч. Це загальнодержавна проблема ".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: общество социальная помощь бездомные
Источник: regionews.com.ua Просмотров: 1732