Навіщо йти до страхової компанії, якщо вона може прийти до Вас? Українці все частіше  оформляють поліси вдома. Особливо популярна  ця послуга  під час  купівлі автоцивілки. Головне, щоб на руках було водійське посвідчення, ідентифікаційний код і техпаспорт на транспортний засіб.

Потрібен клієнт - прийдіть до нього самі. Таким гаслом нині послуговується переважна більшість страхових компаній. Самі телефонують вам і пропонують  послуги. Поліс обіцяють привезти - куди скажете.  Утім у такому домашньому форматі доступний не повний спектр послуг.

ДАІшник зупинив без причини. Що робити?

Олег Зіглін, кер.  інтернет-агентства з продажу страхових полісів : " Каско требует присутствия автолюбителя, автовладельца с его автомобилем в офисе страховой компании, поскольку при этом виде страхования  производится фото фиксация состояния транспортного средства".

Ті види страхування, що не вимагають складних процедур, нині можна придбати навіть через інтернет. Це та  сама автоцивілка, зелена картка, страхування майна, поліси у разі нещасного випадку, а також поїздок за кордон. Останні найбільш популярні в он-лайн сервісах. Завдяки простоті оформлення вони викликають найменше непорозумінь.

Юлія Шост, журналіст : " Приміром ми хочемо купити мед страховку для виїзду за кордон. Для цього ми заповнюємо електронну форму,  вказуємо країну, дату виліту, дату прильоту і вид відпочинку. Наприклад, гірськолижний спорт. Далі робимо проплату і чекаємо на електронного листа від страхової компанії.  Принтер друкує папір. Роздрукувати треба лише першу сторінку надісланого договору. Із цим папером можна сміливо вирушати за кордон. Ще про всяк випадок можна скопіювати документ на флешку. Це якщо раптом папірець загубиться".

Обсяги продажу добровільної автоцивілки зросли на 30%

Із полісом автоцивілки чи зеленою карткою, що є документами суворої звітності, процедура трохи складніша. Оригінали з печатками страхова компанія висилає клієнту замовним листом поштою. Якщо ще 2 роки тому розрахунки і завірення документів через інтернет відлякували покупців, то зараз це для багатьох уже звична справа.

Роман Бублик, керуючий партнер консалтингової компанії : " Процедура идентичная той, которую сейчас используют многие банки для подтверждения платежа в своем он-лайн банке. Процедура подписания, для которой в нашем случае  используется электронная почта или мобильный телефон посредством отправки смс-сообщения.  А дальше уже шаг оплаты, после которого происходит обработка всех данных и генерируется договор".

В 2013 году 95% автовладельцев будут с "автогражданкой"

Утім і у такому форматі поки що доступні не всі види послуг. Наприклад, у разі страхування життя необхідна більш жорстка ідентифікація осіб, яких  зазначають у договорі. Так само, коли особа має намір застрахувати житло з повним описом майна, лише електронною перепискою не обійдешся.

 

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы автогражданка страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1850
Загрузка...
Загрузка...